Mgr. Martina Machanová

Diplomovaná trenérka tenisu
Absolventka FTVS UK, specializace trenérství tenisu kvalifikace 1. třídy
Bývalá závodní hráčka LTC Nový Bydžov 

O MNĚ

Já sama žiju hlavně sportem. Od malička se věnuji hraní tenisu. Postupně ze závodního hraní jsem přešla k trénování dětí. Nakonec jsem vystudovala FTVS UK se specializací trenérství tenisu. Tato škola mně pomohla nakouknout také do jiných oblastí sportu a dále mě obohatila i o pedagogické znalosti. S dětmi pracuji velmi ráda a mojí hlavní motivací je vidět radost dětí z pohybu a s tím související jejich značné pokroky. 

ZKUŠENOSTI

  • 2010 - 2018 LTC Nový Bydžov 
  • 2018 - součastnost TO Bohemians Praha

Ing. Martin Horský

Trenér 2. třídy
V mládežnických kategorií na předních příčkách žebříčku
Odchovanec a stále ještě aktivní hráč "A týmu" TO Bohemians Praha

O MNĚ

Tenis je sport, kterému jsem zasvětil celý můj život. Trénování se věnuji už mnoho let a stále mě toto ,,povolání" něčím překvapuje a zároveň naplňuje. Ke svým svěřencům se snažím přistupovat individuálně. Tréninky se snažím dělat jak zábavnou formou, tak dbát na správnou techniku úderů. Moje motto: ,, Šťastný trenér, šťastný hráč! "

ZKUŠENOSTI

  • 3 roky působil jako hlavní trenér Park holiday, byl trenérem tenisové školičky Denisy Chládkové a Nadačního fondu dětského a juniorského tenisu Heleny Sukové
  • Dlouholetým trenérem na mezinárodních tenisových kempech Internationaltenniscamps.com
  • 2011 - 2016 vedl TŠ v Průhonicích
  • 2016 -2017 trenérské působení v Tennis avenue academy, London -) trénování anglických reprezentanů do 15 let, včetně 4 mistrů Velké Británie, jako např. Jack Pinnigton Jones (aktuálně 8. na světě v žebříčku world tennis tour junior rankings )
  • 2020 - součastnost TO Bohemians Praha

Mgr. Jiří Vaněk

Absolvent FTVS UK, obor Management sportu
Trenér tenisu 3. třídy
Absolvent kurzu Instruktor fitness - školící centrum FITPRAHA

O MNĚ

Mojí největší zábavou a neodmyslitelnou součástí životního stylu je sport. Hraní tenisu se aktivně věnuji již od dětství a praktické zkušenosti s tenisovým tréninkem jsem začal získávat v rámci studia na vysoké škole. Zároveň mě baví práce s dětmi, které jsem se věnoval například při vedení šachového a triatlonového kroužku na ZŠ Hlušice, či doučování anglického jazyka. Tréninku dětí v TO Bohemians Praha se věnuji od září 2021.

Zaměřen na trénování nejmenších dětí ( 5-7 let )